T.C.
SAĞLIK BAKANLIĞI
BARTIN SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
 
 ŞEHİT CEM KANBUR

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

BAŞHEKİMİMİZİN MESAJI

 

 

BAŞHEKİM

DT. ERSOY ALICI

               Bartın ADSM yönetimi adına zor bir görev üstlenmiş bulunmaktayız. Bartın İl sınırları içerisinde ağız ve diş sağlığı hizmetlerini ağırlıklı olarak yürüten tek kurumuz. Aldığımız sorumluluğun bilinciyle, çalışanlarımızın üstün gayretiyle hem tedavi hizmetlerini sunmakta hemde hasta memnuniyetini sağlamaya çalışmaktayız.

               Bartın halkının merkezimize olan ilgi ve memnuniyeti gayretimize yönelik en önemli itici güçtür. Kliniklerimizin poliklinik sayısının yüksek olması, MHRS randevularımızın doluluk oranı, hastalarımızın resmi şikayetlerinin yok denecek kadar az olması bize olan memnuniyet ve güvenlerinin göstergesidir.

               Bartın halkının daha iyi şeyleri hakettiğini düşünerek , ihtiyaçlara daha etkin cevap verebilmek amacıyla, kurumumuzda inovasyon kültürüne önem vermekteyiz.

               Dijital radyoloji ünitemiz, endodonti ve pedodonti kliniğimiz, implant ve genel anestezi altında tedavi hizmetleri sunan merkezimiz önümüzdeki dönemde daha da fazla atılımlarda bulunucaktır.

               Hedefimiz hastalarımızın ihtiyacı doğrultusunda daha fazla uzman kliniği açmak, hekim sayısını arttırmak, lazer uygulamaları dahil diş hekimliğinin tüm alanlarında hizmet sunmaya çalışmaktır.Üstelik bunları kaliteden ödün vermeden yapmaya çalışmak iddiamız olucaktır.

 

İHALE BİLGİLENDİRMESİ
Site İçi Arama
içerik

İstatistikler
Toplam: 139405
Aktif: 5
Bugün: 87
Dün: 230

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal